Oferta szkoleń

Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom proponujemy szeroki wachlarz szkoleń w zależności od potrzeb oraz specyfiki  firmy/instytucji.

W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno szkolenia otwarte – ogólnodostępne – skierowane do poszczególnych pracowników, jak również szkolenia zamknięte realizowane na Państwa indywidualne zamówienie. W zależności od Państwa oczekiwań szkolenie takie może zostać zrealizowane w Państwa firmie bądź też w formie szkolenia wyjazdowego.

W swoim zakresie oferujemy szkolenia:

Operatorów CNC oparte na indywidualnym programie nauczania dostosowane do danego typu produkcji.
Obsługa obrabiarek CNC:
tokarek, frezarek, centr obróbczych oraz różnych maszyn CNC z układami sterownia:
SINUMERIK, FANUC, MAZTROL, HEIDENHAIN…

Programowania obrabiarek sterowanych numerycznie
– Podstawy programowania ręcznego układów CNC na bazie kodów ISO,
– Programowanie dialogowe – wspomagające zainstalowane na maszynie,
– Programowanie automatyczne CAD/CAM,

Oferujemy Państwu wyszkolenie OPERATORA (Operatorów) na maszynie, której docelowo ma pracować oraz dostosowanie programu szkolenia, do zakresu wykonywanych czynności oraz powierzonych mu  obowiązków.
Posiadamy obszerne doświadczenie zdobyte w różnych firmach produkcyjnych w kraju i zagranicą, jako mała firma jesteśmy w stanie zaoferować niskie ceny i  szybkie terminy realizacji.

Nasze szkolenia są adresowane dla firm chcących posiadać wysoko wykwalifikowaną kadrę, to nie tylko suche przekazanie teorii, dzielimy się także nasza wiedza i doświadczeniem.

W każdym przypadku program szkolenia jest uzgadniany z klientem. Przygotowujemy również specjalne indywidualne opracowane materiały szkoleniowe.

Prowadzone szkolenia mogą odbywać się na obrabiarkach u klienta, w czasie nie kolidującym z produkcją lub na naszych maszynach.