Oprogramowanie

W swojej ofercie posiadamy również sprzedaż oprogramowania:

Oprogramowanie ZW3D

Program ZW3D to zintegrowany system CAD/CAM o wszechstronnym zastosowaniu w przemyśle, medycynie i edukacji. Zakres możliwości programu ZW3D jest ogromny, a jego rozbudowane moduły stanowią profesjonalne narzędzie pracy dla konstruktorów i projektantów CAD. Program ZW3D umożliwia skuteczne projektowanie 3D oraz szybką obróbkę CAM.


Program APM  (zarządzanie narzędziami, procesem przygotowania operacji obróbczych)

Program dedykowany dla firm użytkujących centra obróbcze. Pozwala na zaplanowanie wykorzystania narzędzi przy poszczególnych operacjach obróbczych, ich rezerwowanie, wydawanie, śledzenie obiegu itd. Jest dużo mocniej rozwinięty niż typowe programy do wydań narzędzi. Jest to bardziej program do zarządzania produkcją dla branży obróbczej. Może być zintegrowany z Plan-de-CAMpagne (posiada wbudowaną możliwość integracji).


Program SigmaNEST (optymalizacja rozkładu elementów na arkuszach blachy)

Program dedykowany jest dla firm, które korzystają z laserów, maszyn plazmowych, wypalarek wodnych, tlenowych, wykrawarek, ploterów. W programie elementy rozkładane są na arkuszu blachy lub innego materiału (może to być szkoło, tworzywo itd.), optymalizowane pod kątem najkorzystniejszego zużycia materiału, a następnie poprzez połączenie z maszyną realizowane jest wycięcie detali na podstawie kodu przygotowanego w SigmaNEST.