OPROGRAMOWANIE

W SWOJEJ OFERCIE POSIADAMY RÓWNIEŻ SPRZEDAŻ OPROGRAMOWANIA

ZW3D  – jest komputerowym systemem programowania dla obrabiarek CNC, który jest prosty w użytkowaniu, ale jednocześnie niezwykle potężny. Podstawowa funkcjonalność systemu może zostać bez trudu rozszerzona poprzez dodanie opcjonalnych modułów. Intuicyjny interfejs graficzny użytkownika pozwala na łatwy dostęp do geometrii, narzędzi, ścieżki narzędzia, a także funkcji weryfikacji i przetwarzania końcowego. Elastyczne metody programowania pozwalają użytkownikom na szybkie tworzenie zoptymalizowanych programów CNC.
ZW3D to zintegrowany system CAD/CAM o wszechstronnym zastosowaniu w przemyśle, medycynie i edukacji. Zakres możliwości programu ZW3D jest ogromny, a jego rozbudowane moduły stanowią profesjonalne narzędzie pracy dla konstruktorów i projektantów CAD. Program ZW3D umożliwia skuteczne projektowanie 3D oraz szybką obróbkę CAM.

Program APM  (zarządzanie narzędziami, procesem przygotowania operacji obróbczych)

Program dedykowany dla firm użytkujących centra obróbcze. Pozwala na zaplanowanie wykorzystania narzędzi przy poszczególnych operacjach obróbczych, ich rezerwowanie, wydawanie, śledzenie obiegu itd. Jest dużo mocniej rozwinięty niż typowe programy do wydań narzędzi. Jest to bardziej program do zarządzania produkcją dla branży obróbczej. Może być zintegrowany z Plan-de-CAMpagne (posiada wbudowaną możliwość integracji).

Program SigmaNEST (optymalizacja rozkładu elementów na arkuszach blachy)

Program dedykowany jest dla firm, które korzystają z laserów, maszyn plazmowych, wypalarek wodnych, tlenowych, wykrawarek, ploterów. W programie elementy rozkładane są na arkuszu blachy lub innego materiału (może to być szkoło, tworzywo itd.), optymalizowane pod kątem najkorzystniejszego zużycia materiału, a następnie poprzez połączenie z maszyną realizowane jest wycięcie detali na podstawie kodu przygotowanego w SigmaNEST.

KONTAKT

[+48] 720-803-008

33 1050 1562 1000 0091 4816 5211

FACEBOOK

Facebook Pagelike Widget

LOKALIZACJA

CNC MODERN
ul. Stefana Batorego 15
35-005, Rzeszów.

MAPA